Gaps Danışmanlığı

Gaps Danışmanlığı - Aylık

  • Detaylar
  • S.S.S.

Türkçe karşılığı “Bağırsak ve Psikoloji/Fizyoloji Sendromu” olan GAPS “Gut And Psychology/Physology Syndrome” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bağırsak ile beyin/beden arasındaki ilişkiden doğan hastalıklar ve semptomlar topluluğunun ifadesidir.

Hasarlı ve geçirgen bağırsak duvarı ile anormal bağırsak florası dolaşıma geçmemesi gereken toksinlerin tam sindirilmemiş gıdaların metallerin bakteri virüs mantar parçalarının kana geçmesine ,bunun sonucunda nörolojik, psikiyatrik ve otoimmum (bağışıklık sisteminin yanlış çalışmasıyla oluşan) hastalıklara neden olur. Gaps tedavisi ile toksin yükünden arınma, hastalıkların iyileşmesi içinde kapı açar.

 

 

Bağırsaktaki bakteri dengesizliği ve hasarlı sızıntılı bağırsak sendromında (leaky Gut Syndrome) görülen bazı bulgular ve hasatalıklar Ağız kokusu, Gastrit, Gaz, Hazımsızlık, İBS, İshal, Kabızlık, Kötü kokulu anormal görünümlü dışkı, Mide ekşimesi, Pamukçuk, Reflü, Ülser, Gıda İntoleransları, Ülseratif Kolit, Crohn, sedef,MS, romatoid artrit, gbi otoimmum hastalıklara,otizm,dikkat eksikliği ve hiperaktivite sendromu ,Alzheimer,demans sisli beyin gibi nörolojik bozukluklara ,depresyon,gib psikiatrik bozukluklardır

Özellikler

  • Gaps tedavisi ile toksin yükünden arınma.
  • Ağız kokusu, Gastrit, Gaz, Hazımsızlık, İBS, İshal, Kabızlık gibi hastalıkların iyileşmesini sağlama.

Uzmanlar

Uzm. Dr. Nur Topçu

Uzman Doktor
1200₺
Haftada 1, toplam 4 Seans
Sepete Ekle

Başlamaya hazır mısın?